پیام تبریک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین به مناسبت روز ملی صادرات

روز ملی صادرات، روز قدرشناسی و ارج نهادن به صادرات و همه صادر کنندگان است. صادر کنندگانی که در قامت رزمندگان جنگ اقتصادی این بار در میدان جنگ تحریمی از کیان اسلامى شان دفاع می کنند و با درایت و رشادت خود دنیا را متحیر کرده اند.
صادرکنندگان افتخار آفرین کشور ، تمامی امکانات و مساعی خود را در جهت توسعه صادرات غیر نفتی به خدمت گرفته اند تا با بهره گیری از ظرفیت های لجستیکی، فنی، مالی و علمی موجود در کشور در راستاى گامهای دولت برای تسهیل فرآیندهای صادراتی و با توجه به لزوم افزایش مشارکت بخش خصوصی و جامعه علمی کشور در تدوین راهبردهای صادراتی، آثار و تبعات منفی هر تصمیم و سیاستی در حوزه تجارت خارجی کشور را به حداقل ممکن تنزل دهند.
شایسته است مراتب تشکر و سپاس قلبی خود از همه صادر کنندگان و دست اندر کاران حوزه تجارت خارجی که امروز هدف ناجوانمردانه ترین ترفند های تحریمی دشمنان قسم خورده میهن عزیزمان قرار گرفته اند را ابراز دارم.
در پایان بار دیگر قدرشناسی خود را از تلاش ارزشمند پرچمداران افتخارآفرین در عرصه صادرات استان قزوین ابراز داشته و توفیق روز افزون آنها را در اعتلای نام و نشان ایران اسلامى در اقصی نقاط جهان مسألت میکنم.

      عزیزاله افضلی      
  رئیس سازمان صمت قزوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.